Sıcaklara Kesin Çözüm! Bol Buzlu Kavunlu Limonata Frozen Nasıl Yapılır?

0
54
Sıcaklara Kesin Çözüm! Bol Buzlu Kavunlu Limonata Frozen Nasıl Yapılır?
Sıcaklara Kesin Çözüm! Bol Buzlu Kavunlu Limonata Frozen Nasıl Yapılır?

Sıcaktan bunalanlara bol buzlu, nefis bir önerimiz var. Goldmaster buz yapma makinası ile evinizde buz hiç bitmeyecek. Limonata özütü ile istediğiniz meyvelerle evinizde bol buzlu içecekler hazırlayabilirsiniz.

Sıcaktan bunalanlara bol buzlu, nefis bir önerimiz var. Goldmaster buz yapma makinası ile evinizde buz hiç bitmeyecek. Limonata özütü ile istediğiniz meyvelerle evinizde bol buzlu içecekler hazırlayabilirsiniz.Sıcaktan bunalanlara bol buzlu, nefis bir önerimiz var. Goldmaster buz yapma makinası ile evinizde buz hiç bitmeyecek. Limonata özütü ile istediğiniz meyvelerle evinizde bol buzlu içecekler hazırlayabilirsiniz.

Kavunlu Limonata Frozen

Limonata için;1/3 SB bal4 SB su1 SB limon suyu3 limonun kabuğuKavun frozen için;2 dilim kavun1 SB buz1 YK limon kabuğu2 top vanilyalı dondurma1 SB limonataGoldmaster Maxifroze buz yapma makinası ile 8-15 dakikada buzunuzu hazırlayın. Limonata için; limonun kabuğunu rendeleyin. Bal ile limon kabuklarını karıştırın. Üzerine 3 SB ılık suyu ve limon suyunu döküp karıştırın. 1 gece buzdolabında soğutun. Ertesi gün süzüp kullanın. Kavun frozen için gerekli bütün malzemeleri blenderdan geçirin. Limon ve taze nane ile servis edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here